close

  • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
  • WYKAZ ORGANIZACJI POLONIJNYCH

  •  

     

    OBWÓD Archangielski

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Archangielska Regionalna Organizacja Społeczna "Polskie Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe "Polonia"

    ultoshka1951@yandex.ru

     

    Antonina Ulanicka

    +7 911 55 11 812; 8182 661632

    1.  

    Kotłaski Miejski Kulturalno-Oświatowy Ruch Społeczny "Polonia Kotłaska"

    165300 Kotłas,

    Majakowskiego 26/37,

    gallikhan@mail.ru

     

    Galina Lichanowa

    +7 921 29 38 109

     

    OBWÓD Murmański

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe

    ”Polonia "

    ryniog@mail.ru

    Grażyna Rynio

    +7 9217247496

     

    OBWÓD Nowgorodzki

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe ”Polonia”

    xmurolga@mail.ru

    Olga Chmurowa

    +7965-805-24-34,

     

     

     

     

    REPUBLIKA Karelii

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Regionalna Społeczna Organizacja - Narodowo-Kulturalna Autonomia Polaków Karelii „Polonia Karelska”

    185002 Pietrozawodsk,

    ul. Czkałowa 49A/77,

    kopeckanat@mail.ru,

     

    lbrik@sampo.ru

     

    Natalia Kopecka

     

     

     

    Helena Brik (zastępczyni)

    +7 911 40 14 860;

     

     

     

     +7 921 22 26 114

     

    REPUBLIKA Komi

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Miejscowa Organizacja Społeczna Narodowo-Kulturalna Autonomia Polaków w mieście Syktywkar „Wisła”

    167002 Syktywkar,

    ul. Morozowa 163,

    24rk@mail.ru

     

    Leonid Gierasin

    +7 212 315412;

    +7 904 2705545

    1.  

    Miejscowa Organizacja Społeczna Narodowo-Kulturalna Autonomia Polaków w Uchcie „Polonia”

    169300 Uchta,

    ul. Internacjonalnaja 56,

    sobolev-1948@mail.ru

    Sławomira Sobolewa

    +7 912 94 42 885; +7 821 67 80 559

     

    OBWÓD Wołogodzki

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe „Polonia”

     

     

     

     

     

     

     

    SANKT PETERSBURG

     

     

    Nazwa organizacji

    Adres do korespondencji,

    e-mail

    Prezes

    Tel. kontaktowy

    1.  

    Dom Polski, przedstawicielstwo Stowarzyszenia Wspólnota Polska
    w Federacji Rosyjskiej

    191014  Sankt Petersburg, Sapiornyj pierieułok 10. lit B,

    dyrektor@dompolski.ru,

    tatiana.rakus@gmail.com

     

    Tatiana Rakus

    +7 911 14 17 641

    1.  

    Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatowe ”Polonia” im. Adama Mickiewicza

    191014  Sankt Petersburg, Sapiornyj pierieułok 10; lit B,

    polonia@polonia.sp.ru,

    cblasik@gmail.com

     

    Czesław Błasik

    +7 921-919-88-94

     

    Instytucje afiliowane przy

    Stowarzyszeniu Kulturalno-Oświatowym ”Polonia” im. Adama Mickiewicza

     

    1.  

    Gazeta Petersburska

    gazetapetersburska@yandex.ru,

    teresa.konopielko@gazeta.pl,

     

     

    karpionok@gmail.com

     

    Redaktor naczelna - Teresa Konopielko,

     

    pierwszy z-ca redaktora naczelnego - Stanisław Karpionok

    +7 911 79 27 100;

    +48 618 991 208

    1.  

    Chopinowskie Towarzystwo Muzyczne

    fchopin@mail.ru

    Wanda Andrzejewska

    +7 911 93 47 605

    1.  

    Koło Mieszkańców Oblężonego Leningradu, Weteranów i Osób Represjonowanych

     

     

    Jadwiga Ostroumowa

    +7  911 75 82 581

    1.  

    Klub Przyjaciół Polskiej Książki im. Agnieszki Osieckiej

    utr-lenobl@mail.ru

    anekhai@pochta.ru

    Kierownik - Anatol Niechaj

     

     

    1.  

    Zespół folklorystyczny „Gaik”

    Telefony:

     

    Kierownik i choreograf - Natalia Szykier

     

    Anastazja Szykier:

    +7 961 80 98 506;

     

     

     

     +7 962 69 51 802

    1.  

    Chór „Lauda”

     

    mkireyeva@yandex.ru

    kierownik – Marina Kirijewa

     

     

     

    3.

    Kongres Polaków w Sankt Petersburgu

     

    191014 Sankt Petersburg, Sapiornyj Pierieułok  10 , lit B,

    liliaszyszko1@yandex.ru

    Lilia Szyszko

    +7 921 756 33 12

     

    Instytucje afiliowane przy

    Kongresie Polaków w Sankt Petersburgu

     

    1.  

    Chór „Kwiaty Polskie”

     

    Kierownik – Aleksiej Popow

    Kontakt Lilia Szyszko

    +7 921 756 33 12

     

     

    4.

    Autonomiczna polonijna niekomercyjna organizacja kultury „Zespół Folklorystyczny Polskiej Pieśni i Tańca KORALE”

     

    koralezespolspb@yandex.ru

    Dyrektor - dr Maria Ariefiewa, kierownik artystyczny i dyrygent - Zoja Bizyna, kierownik repertuaru – Denis Borszczew

    +7 904 33 11 700; + 48 695 717 465

     

     

    Drukuj Drukuj Podziel się treścią: